You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hřbitovní foto 7x9cm bez rámečku

 • Kód výrobku: HF0709
 • Dostupnost: Výroba a dodání do 7-10-ti dnů.

89,00 Kč Cena bez DPH: 73,55 Kč

Dostupné možnosti


Fotografe vytvořená na kvalitním kovovém podkladu určená pro různé vzpomínkové příležitosti. 

Proč používat naše fotografie tištěné na kovovém podkladu? Jaké jsou výhody?

Naše fotografie jsou umístěny na kvalitním kovovém podkladu. Fotografie jsou vyrobeny nejnovější technologií ve vysokém rozlišení s vysokým leskem v zářivých barvách.

Potisk je proveden na hliníkovou desku pokrytou bílou keramickou vrstvou. Obraz je zapečen při teplotě kolem 200°C, čímž je prakticky dosaženo kvality autolaku. Desky můžete čistit vodou s použitím všech běžných čistících prostředků. Jsou odolné i proti poškrábání. Stálobarevnost a vysoký lesk jim propůjčují dojem exkluzivity. 

Má-i být fotografie přilepena k hladkému podkladu, opatříme její zadní stranu několika oboustranně lepícími páskami (povrch pro přilepení však musí být dostatečně hladký). Pro její zafixování do svislé nebo šikmé polohy,  nabízíme plastový stojánek. 

Proč formát 7 x 9 cm?

Stává se, že nemáte k dipozici jinou fotografii zesnulého, než jen fotografii z dokladů. Fotografie měla většinou rozměr 3,5x4,5 cm. Zvolili jsme  tento formát proto, že  je dvojnásobkem této velikosti. To by mohla být, dle našeho názoru vhodná velikost, kde zvětšení není drastické a velikost přijatelně velká.  Často se totiž jedná o fotografii nepříliš kvalitní, mnohdy i poškozenou, ale jiná není. Pro tento účel je vhodný právě tento menší formát. Je však nutné si však uvědomovat, že kvalita dodaného podkladu je přímo úměrná  konečnému výsledku.

Před volbou typu použité desky je zapotřebí zvážit, kde bude deska s fotografií umístěna.

Deska Chromaluxe (standard) – vlastnosti

 • vyrobeno z velmi kvalitní hliníkové desky
 • vysoký lesk (netýká se desky mat)
 • vysoce kvalitní hloubka a barevnost obrazu
 • odolné proti nepřízni počasí
 • testováno  (64 let v interiéru)
 • snadné čištění
 • odolné proti graffiti
 • odolné proti chemikáliím
 • odolné proti nárazu (poškození úderem)
 • není třeba laminovat
 • není třeba zakrývat sklem

Deska Chromaluxe EXT --- vlastnosti

 • určeno pro venkovní použití
 • všechny vlastnosti desky standard (viz výše)
 • zvýšená odolnost proti slunečnímu UV záření
 • zvýšená odolnost proti nepřízni počasí, vodě, dešti,  mrazu i větru

Oba typy desek jsou odolné proti slunečnímu UV záření. Budou-li však vaše fotografie vystaveny celý den kolmo proti slunci, bez zastínění nebo jiné ochrany, doporučujeme zvolit typ Chromaluxe EXT.

Všechny obrázky jsou vytvářeny digitálně, takže neexistují prakticky žádná omezení toho, co bychom nemohli na desku vytisknout.

Cena zahrnuje desku s potiskem, základní grafické práce a výrobu.

Snadné objednání. Prostřednictvím formuláře nám zašlete fotografii a pokyny pro tisk desky. Viz pokyny níže.

_____________________________________________

PODROBNÉ POKYNY

Krok 1. Vyberte fotografii, zvolte druh typ desky, doplňky a proveďte nákup. Ujistěte se, že jste uvedli správně všechny potřebné kontaktní a dodací adresy. Zajistěte, aby dodaná fotografie pokud možno splňovala naše minimální požadavky (viz níže ).

Krok 2. Jakmile obdržíme objednávku s fotografií, provedeme potřebné  grafické práce a fotografii přeneseme na kovovou desku. Po odeslání výrobku Vám také zašleme číslo zásilky, pro možnost sledování jejího pohybu u přepravce. Na zpracování potřebujeme maximálně 5 - 7 dnů.

POŽADAVEK NA FOTOGRAFII

 1. Zašlete originální digitální fotografii zásadně bez ořezu a úprav. Poznámka: pokud máte fotografie jen v tištěné podobě /papírové fotografie/, zajistěte si jejich kvalitní digitalizaci (nemáte-li tuto možnost, zašlete fotografie poštou k nám).

 2. Digitální fotografie přijímáme ve formátech: jpg,  png, tiff

 3. Pro dobré výsledky jsou nejlepší fotografie ve vysokém rozlišení. Čím kvalitnější obraz, tím lepší výsledek. (Pokud to bude možné, vyvarujte se zasílání rozmazaných nebo neostrých fotografií.)    **minimum** 1100 pixelů na delší straně.

 4.  Pokud si nejste jisti kvalitou fotografie, můžete  poslat i několik fotografií. Posíláte-li však více fotografií, potom musí být před vložením do objednávky v tomto eshopu zkomprimovány do jednoho souboru (ZIP). Podíváme se na ně a pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší. Pokud kvalita poskytnuté fotografie nebude vhodná, budeme Vás kontaktovat.

TISK A DORUČENÍ

Zakázka je obvykle vyřízena do týdne od objednání. Potřebujete-li zakázku vyřídit rychleji, uveďte Váš požadavek do poznámky. Uděláme vše, abychom Vám vyhověli.

O odeslání hotové zásilky Vás budeme informovat mailem. V mailu zároveň uvedeme číslo zásilky, které Vám umožní sledovat pohyb zásilky u přepravce. Není-li dohodnuto jinak, probíhá doručování dobírkou, obvykle prostřednictvím doporučeného dopisu.

OTÁZKY

Máte-li dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás ještě před zakoupením zboží.

REKLAMACE

Před odesláním objednávky zkontrolujte, zda jste odeslali správnou fotografii. Za chyby týkající se poskytnutých dat nemůžeme nést odpovědnost. 

_____________________________________________

*Testování

V interiéru má na  Chromaluxe HD Metal Prints  garantovanou 64letou stálost tisku. 

Trvanlivost vůči UV záření je u nejnovější generace hliníkových sublimačních panelů ChromaLuxe potištěných inkousty Epson UltraChrome DS nebo Sawgrass Photo XF  je podle zkušebny Wilhelm Imaging Research, Inc. (WIR), která provádí hodnocení trvanlivosti, více než třikrát lepší než nejlepší současné fotopapíry (Kodak Enduro) vyráběné na bázi halogenidu stříbra. 

 

Pro celodenní kolmé umístění na přímém slunci je určen typ Chromaluxe EXT.

Životnost tištěného produktu je přímo spojena s aktuálně používaným inkoustem a procesem tisku a umístěním. I když má obraz na těchto  hliníkových panelech dlouhou životnost, jeho životnost  v exteriéru výrazně prodlouží vhodné umístění a orientace nebo zastínění.