You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás

Specializujeme se na výrobu urnových štítků, tisk vzpomínkových fotografií pro použítí doma, na hřbitovech nebo v  kolumbáriích, ale také na zakázkovou výrobu vzpomínkových plaket na Vaše zvířecí miláčky.

Vzpomínky jsou vše, co zbývá zachovat.

URNOVÉ ŠTÍTKY:

Naše urnové štítky jsou nejen krásné a praktické, ale také velmi trvanlivé. Jejich dlouhověkost je založena na chemickém procesu, při kterém dojde k uzavření molekul  inkoustu v pórech vrchní vrstvy anodického hliníku. Zpočátku naší práce jsme vyzkoušeli mnoho materiálů. Sluneční UV záření však vždycky zvítězilo. Až tato speciální metodika a způsob zpracování anodického hliníku činí hotová a stabilizovaná díla odolnými vůči mechanickým zásahům, slunečnímu svitu i atmosférickým vlivům. K výrobě štítků používáme desky vysoce kvalitního anodického hliníku. 

URNOVÉ FOTO-ŠTÍTKY:

Tyto krásné lesklé štítky, tiskneme na broušené desky z vysoce kvalitního aluminia o síle 1,14mm,opatřené průhlednou vrstvou umožňující sublimační potisk. Tato materiál je vyráběn v USA pro obchodním názvem Chromaluxe. V interiéru činí udávaná zaručená trvanlivost více jak 60 let. Pro urnové štítky používáme vždy pouze materiál Chromaluxe EXT určený pro použití v exteriéru. Výrobce uvádí trvanlivost před blednutím na cca 5 let. Ve vnějším prostředí je trvanlivost také velmi závislá na umístění. Životnost štítku výrazně prodlouží vhodné umístění, orientace štítku vzhledem k slunci nebo zastínění. 

Pokud máte zvláštní přání nebo potřebujete jiný rozměr štítku prosím napište nám, rádí Vám pomůžeme.

VZPOMÍNKOVÉ FOTOGRAFIE.

Stejně jako u štítků, tak také u vzpomínkových fotografií jsme hledali to nejlepší řešení, které je v současné době možné pro fotografie použít. Podařilo se to s použitím materiálů Chromaluxe EXT nebo  Duraluxe EXT. 

Používáme sublimační technologii. Vaše fotografie se aplikuje na hliník teplem a vysokým tlakem. Kvalitní hliníkové fotografické panely jsou na povrchu opatřeny silně lesklým povlakem, takže výsledná fotografie se na hliníku zobrazuje jasně a ostře. Používáme nejkrásnější povlak, který existuje. Povlak je velmi hladký a nanáší se na hliník v silné vrstvě. Díky tomu bude fotografie ostrá a vytvoří se 3D efekt.

Celý proces však vyžaduje hodně manuální práce. Fotografie se nejprve vytiskne za použití speciálních sublimačních inkoustů. Poté se tisk umístí na hliníkovou desku a vloží do lisu, kde jsou tyto inkousty vtažený  do  povrchové vrstvy hliníkové desky. 

Vznikne obraz , který je zamčen v  povlaku na povrchu hliníku. Povlak je trvanlivý snadno čistitelný a odolný proti poškrábání. 

Pro kvalitní výsledek je důležité, aby dodaná fotografie byla kvalitní a měla vždy i odpovídající rozlišení. 

PAMĚTNÍ PLAKETY PRO VAŠE ZVÍŘECÍ MILÁČKY.

Lidé truchlí různými způsoby. Chápeme, že smutek za milovaného domácího mazlíčka, který byl nedílnou součástí něčí rodiny, se nemusí lišít od ztráty lidského člena rodiny. 

Naše výrobky se stávají jedinečně vaše – osobní. Zachycují všechny vaše vzácné vzpomínky spojené s fotografií, kterou jste zvolil(a) a doplnil(a) Vašimi  upřímnými a smysluplnými slovy.

Vaši fotografii tiskneme na hliník s lesklým povrchem. Fotografie vytištěná sublimací na lesklém hliníku poskytuje větší ostrost než jakýkoli jiný tisk na hliník. Rozhodli jsme se dodávat pouze lesk, protože to přináší nejlepší výsledek. Vykreslování barev je intenzivnější na lesklém povrchu. Fotografie jsou tištěny na hliníkovém plechu o síle 1,14 mm, pokrytém speciální bílou vrstvou na  materiál Chromaluxe. V interiéru činí udávaná zaručená trvanlivost více jak 60 let. Ve vnějším prostředí je trvanlivost nižší a je závislá na umístění fotografie z hlediska slunečního záření. Životnost obrazu výrazně prodlouží vhodné umístění, orientace nebo zastínění tištěných produktů. Pro umístění na přímém slunci doporučujme materiál Chromaluxe EXT nebo Duraluxe EXT.